Які особливості дитячої стоматології «Babydent» в Києві

Дитяча стоматологія в Києві досягла такого ж високого рівня розвитку, як і доросла. Адже відомо, що за ротовою порожниною кожній людині потрібно доглядати з раннього віку. Потрібно з дитинства прищеплювати правильні звички з гігієни та догляду за своїм тілом і організмом. При появі першого зуба, за ним потрібно починати правильний і систематичний догляд. Тільки в такому випадку вже в зрілому віці не виникатиме проблем із зубами та яснами.

З чим допоможе впоратися дитячий стоматолог в Києві (лівий берег)?

Виправлення неправильного прикусу

Саме в дитячому віці варто звернути увагу на стан зубного ряду. Якщо навіть вам здається, що все відмінно, то все одно варто проконсультуватися з фахівцем-стоматологом. Тільки спеціаліст може визначити, правильний прикус чи ні. Від цього надалі залежить не тільки зовнішній вигляд посмішки, але і загальний стан здоров'я. Чим раніше звернутися з цією проблемою в дитячу стоматологічну клініку, тим менше часу і зусиль потрібно буде для виправлення ситуації.

Встановлення імплантатів

Сучасні діти дуже гіперактивні. Тому, іноді, може статися випадання постійного зуба, від:

  • активних ігор,
  • занять спортом,
  • розваг.

Фахівець зможе провести процедуру швидко і безболісно. Дитина навіть не згадає про те, що колись у неї випав зуб.

Терапевтичні процедури

Пломбування зубів, навіть молочних, дуже важливо для стану здоров'я ротової порожнини в подальшому. Адже від дірок в зубах виникають не тільки хворобливі відчуття. Це не красиво. А ще може виникнути запалення супутніх тканин, або навіть пошкодження сусідніх зубів. Чим менше область пошкодження та чим раніше звернутися до дитячого стоматолога, тим швидше і легше буде її вилікувати.

Консультації та періодичний огляд

Тільки фахівець може визначити стан здоров'я ротової порожнини і зубного ряду. Дитячі зуби дуже схильні до впливу зовнішніх і внутрішніх факторів. Тому потрібно контролювати цей процес, щоб не виникало ніяких складних і неприємних наслідків. Раз на півроку потрібно здійснювати огляд у лікаря-стоматолога, щоб знати, як правильно доглядати за зубами, щоб вони були красивими та здоровими.

Діти дуже люблять все солодке, тому вам не уникнути карієсу. В дитячій стоматології «Babydent» з легкістю впораються з будь-дірочкою в зубі. Цей процес пройде швидко, легко, безболісно. А результат порадує не тільки вас і дитину, а й всіх оточуючих.

Еще статьи